आज मंगलवार, कस्ता कार्यका निम्ति शुभ रहनेछ ? हेर्नुहोस् २०७६ फाल्गुन ६ गते

Advertisement

श्रीगणेशायनमः ।। आज विक्रम संवत् २०७६ साल फाल्गुन महिनाको ६ गते तदनुसार ईशवीय सन् २०२० अन्तर्गत फेव्रुअरी महिनाको १८ तारिख, मंगलवार हो । सृष्टिदेखि हालसम्म १,९५,५८,८५१२० वर्ष व्यतित भइसकेका छन् । कलिकालको ५१२० औँ वर्षअन्तर्गत श्रीशालिवाहनीय शाके १९४१, तथा नेपाल संवत् ११४० अन्तर्गत परिधावी नामको संवत्सर चलिरहेको छ ।


सूर्य उत्तरायणमा छन् । शिशिर ऋतुअन्तर्गत फाल्गुनकृष्णपक्षको दशमी तिथि बेलुका ५।४९ बजेसम्म रहनेछ । यो महिनाका देवता गोविन्द र मासदेवी धात्री हुन् । सूर्य कुम्भ राशिमा र बृहस्पति धनु राशिमा छन् । ज्येष्ठा नक्षत्र बिहान ८।५२ बजेसम्म रहनेछन् । यसैगरी आज हर्षण योग र बब करण रहेका छन् । आज सूर्योदय ६।४१ मा छ भने सूर्यास्त बेलुका ५।५६ बजे हुनेछ । चन्द्रमा आज धनुराशिमा छन् ।


आज मंगलवार गणेशजी एवं हनुमानजीको उपासना शुभ फलदायी रहनेछ ।

Advertisement

प्रतिक्रिया दिनुहोस

कृपया प्रतिकृय दिनको लागि प्रस्तुत फरम भर्नुहोला (अनिबार्य )

सम्पादकीय समुह

सम्पादकीय समुह

राशिफल