आज मंगलवार, कस्ता कार्यका निम्ति लाभदायी रहनेछ ? हेर्नुहोस् आजको दिन २०७७ आषाढ ३० गते

श्रीगणेशायनमः ।। आज विक्रम संवत् २०७७ साल आषाढ महिनाको ३० गते तदनुसार ईशवीय सन् २०२० अन्तर्गत जुलाइ महिनाको १४ तारिख, मंगलवार हो । सृष्टिदेखि हालसम्म १,९५,५८,८५१२१ (एक अर्व ९५करोड, ५८ लाख ८५ हजार १२१ वर्ष) वर्ष व्यतीत भइसकेका छन् । कलिकालको ५१२१ औँ वर्षअन्तर्गत श्रीशालिवाहनीय शाके १९४२, तथा नेपाल संवत् ११४० अन्तर्गत प्रमादी नामको संवत्सर चलिरहेको छ ।

सूर्य उत्तरायणमा छन् । ग्रीष्म ऋतुअन्तर्गत श्रावण कृष्णपक्षको नवमी तिथि बेलुका ६।४९ बजेसम्म रहनेछ । यो महिनाका देवता वामन र मासदेवी कमला हुन् । सूर्य मिथुन राशिमा र बृहस्पति मकर राशिमा रहेका छन् । अश्विनी नक्षत्र दिवा १।३८ बजेसम्म रहनेछ । यसैगरी धृति योग र तैतिल करण रहेका छन् । आज सूर्योदय बिहान ५।१९ मा छ भने सूर्यास्त बेलुका ७।०० बजे हुनेछ । चन्द्रमा आज मेष राशिमा छन् ।

आज मंगलवार गणेशजी एवं हनुमानजीको उपासना गर्ने उत्तम दिन हो । यसैगरी आज गणेशजीलाई लड्डु एवं दुवोको अर्पण लाभदायी रहनेछ । मंगल ग्रहजन्य दोष निवारणका निम्ति आज ॐ अंगारकाय नमः भन्ने मन्त्र जप पनि लाभदायी रहनेछ ।

Advertisement

प्रतिक्रिया दिनुहोस

कृपया प्रतिकृय दिनको लागि प्रस्तुत फरम भर्नुहोला (अनिबार्य )

सम्पादकीय समुह

सम्पादकीय समुह

राशिफल